Hakkımızda

Misyonumuz
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeler ve çağımızın gerekliliklerini göz önünde bulundurarak, müşteri memnuniyeti ve güvenliğinden taviz vermeden sektörde lider olmak, geniş araç filolarımızı kontrollü bir şekilde büyüterek ve yenileyerek sektörün gelişimine katkı sağlamak, sektöre yetkin ve eğitimli personel istihdam etmek.


Kısaca...

1982 yılında başladığımız personel taşımacılığı alanına, günümüze gelene kadar, yenilikçi yaklaşımdan ayrılmadan, sektörün ve müşterilerinin ihtiyaçlarını çağın gereklilikleriyle yerine getirmeye çalışan anlayışımızla yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.
Eskişehir merkezinde bulunan firmamız, gün geçtikçe araç filolarını hem artırarak hem de yenileyerek özellikle üretim ve kamu sektöründeki müşterilerine güvenli, konforlu ve zamanında ulaşım hizmeti vermektedir. D2 yetki belgesiyle birlikte, turizm sektöründe faaliyet gösteren iş ortaklarına araç kiralama hizmetlerine devam etmekte, güvenli ve konforlu ulaşımın keyfini müşterilerine hissettirmektedir.
Turgut Seyahat ailesi olarak 30’dan fazla çalışana istihdam sağlayarak, personelin kişisel gelişimleriyle yakından ilgilenmekteyiz. Bu çerçevede sektöre yetkin ve güler yüzlü personel kazandırma faaliyetlerini sürdürmekle birlikte, çalışanlarımıza sektörde yeni iş fırsatlarından kolayca yararlanma fırsatları sunmaktayız.
Firmamızı sektöründe en iyi ve en yenilikçi olma yolunda geliştirmek için tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Belgelerimiz